Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to et_EE translation catalogue (653 entries)

en:  and
et_EE:  ja

en: %1$d new image was scheduled for import. | %1$d new images were scheduled for import.
et_EE[0]: %1$d uus pilt ootab üleslaadimist.
et_EE[1]: %1$d uut pilti ootavad üleslaadimist.

en: %1$s %2$s iCal Feed
et_EE: %1$s %2$s iCal feed

en: %1$s for %2$s - %3$s
et_EE: %1$s  %2$s - %3$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
et_EE: %1$s toimub: %2$s.

en: %s (post ID %d) created.
et_EE: %s (post ID %d) loodud.

en: %s (post ID %d) updated.
et_EE: %s (post ID %d) uuendatud.

en: %s Categories
et_EE: %s kategooriad

en: %s Category
et_EE: %s katekooria

en: %s Cost
et_EE: %s Hind

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
et_EE: Kõik %s

en: %s Information
et_EE: %s informatsioon

en: %s Options
et_EE: %s võimalused

en: %s Settings
et_EE: %s seaded

en: %s Website
et_EE: %s veebileht

en: %s cannot be a duplicate
et_EE: %s ei saa olla dublikaat

en: %s cannot be the same as %s.
et_EE: %s ei saa olla sama kui %s.

en: %s draft updated.
et_EE: %s mustand uuendatud

en: %s item | %s items
et_EE[0]: %s element
et_EE[1]: %s elementi

en: %s must be a number between 0 and 21.
et_EE: %s peab olema number 0 ja 21 vahel

en: %s must be a number or percentage.
et_EE: %s peab olema number protsentides

en: %s must be a phone number.
et_EE: %s peab olema telefoninumber

en: %s must be a positive number.
et_EE: %s peab olema positiivne number.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
et_EE: %s peab olema kehtiv slug (numbrid, tähed, alakriipsud)

en: %s must consist of 5 numbers.
et_EE: %s peab sisaldama 5 numbrit

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
et_EE: %s võib sisaldada vaid tähti, numbreid, ülakoma ja tühikuid

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
et_EE: %s võib sisaldada vaid tähti, tühikuid, ülakoma ja mõttekriipsu

en: %s must contain numbers and letters only
et_EE: %s peab sisaldama ainult numbreid ja tähti

en: %s must contain numbers, letters and dots only
et_EE: %s peab sisaldama ainult numbreid, tähti ja punkte

en: %s must have a value that's part of its options.
et_EE: %s peab sisaldama väärtust sellest valikust

en: %s published.
et_EE: %s avalikustatud

en: %s saved.
et_EE: %s salvestatud

en: %s submitted.
et_EE: %s  lisatud

en: %s updated.
et_EE: %s uuendatud

en: (click here for details)
et_EE: (üksikasjade saamiseks klõpsake siia)

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
et_EE: 0 = zoom väljas; 21 = zoom sees.

en: 1 month
et_EE: 1 kuu

en: 24 hours
et_EE: 24h

en: 72 hours
et_EE: 72h

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
et_EE: Täielikult disainitud teema sinu sündmuste jaoks

[ctx: A message shown in the mobile version when a day without events is selected.]
en: There are no events on this day.
et_EE: Sel päeval ei ole sündmusi märgitud

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
en: There are no upcoming %1$s.
et_EE: Ei ole tulemas ühtegi %1$st

en: A valid license key is required for support and updates
et_EE: Kehtiv litsentsi kood on vajalik ligipääsuks uuendustele ja abikeskusele

en: Activate %s
et_EE: Lülita %s sisse

en: Activate Block Editor for Events
et_EE: Aktiveeri sündmuste loomiseks plokiredator

en: Activate Plugin
et_EE: Lülita see plugin sisse

en: Active
et_EE: Aktiivne

en: Add %s
et_EE: Lisa %s

en: Add Donations
et_EE: Lisa annetusi

en: Add HTML after event content
et_EE: Lisa HTML peale sündmuse sisu

en: Add HTML before event content
et_EE: Lisa HTML enne sündmuse infot

en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: Add New %s
et_EE: Lisa uued %s

en: Add New %s Category
et_EE: Lisa uus %s kategooria

en: Add me to the list
et_EE: Lisa mind nimekirja

en: Add to Google Calendar
et_EE: Lisa Google Kalendrisse

en: Add to calendar
et_EE: Lisa kalendrisse

en: Add to iCalendar
et_EE: Lisa iCalendar'i

en: Additional Functionality
et_EE: Lisafunktsionaalsus

en: Address:
et_EE: Aadress:

en: Adjust Appearance
et_EE: Seadista välimust

en: Albania
et_EE: Albaania

en: Algeria
et_EE: Alžeeria

en: All
et_EE: Kõik

en: All %s
et_EE: Kõik %s

en: All %s Categories
et_EE: Kõik %s kategooriad

en: All Day
et_EE: Kogu päev

en: All Day Event
et_EE: Kogupäeva sündmus

en: All Solutions
et_EE: Kõik Lahendused

en: All calendar and event pages
et_EE: Kõik kalendri ja sündmuste lehed

en: All day
et_EE: Kogu päev

[ctx: All day label for event]
en: All day
et_EE: Terve päev

en: Already Installed
et_EE: Juba installitud

en: American Samoa
et_EE: Ameerika Samoa

en: Angola
et_EE: Angoola

en: Antigua and Barbuda
et_EE: Antigua And Barbuda

en: April
et_EE: aprill

en: August
et_EE: august

en: Belarus
et_EE: Valgevene

en: Belgium
et_EE: Belgia

en: Bolivia
et_EE: Boliivia

en: Bosnia and Herzegovina
et_EE: Bosnia And Hertsegoviina

en: Brazil
et_EE: Brasiilia

en: Bulgaria
et_EE: Bulgaaria

en: Calendar
et_EE: Kalender

[ctx: Calendar Display table of contents link.]
en: Calendar Display
et_EE: Kalendri vaade

en: Calendars, ticketing, and powerful WordPress tools to manage your events from start to finish.
et_EE: Kalendrid, piletimüük ja võimsad WordPressi tööriistad teie sündmuste haldamiseks algusest lõpuni.

en: California
et_EE: Kalifornia

en: Cambodia
et_EE: Kambodza

en: Cameroon
et_EE: Kamerun

en: Canada
et_EE: Kanada

en: Cancel
et_EE: Katkesta

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
et_EE: Tühistatud

en: Category
et_EE: Kategooria

en: Category:
et_EE: Kategooria:

en: Cayman Islands
et_EE: Kaymani saared

en: Central African Republic
et_EE: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et_EE: Tšaad

en: Change "Events" to "Webinars," or "Venues" to "Livestream," or "Organizers" to "Hosts." Tailor your calendar for virtual events and meetings.
et_EE: Muutke "Sündmused" väärtuseks "Veebiseminarid" või "Kohad" väärtuseks "Livestream" või "Korraldajad" väärtuseks "Hosts". Kohandage oma kalendrit virtuaalsete sündmuste ja koosolekute jaoks.

en: Check out the guide
et_EE: Vaadake juhendit

en: Check to enable maps for events and venues.
et_EE: Aktiveeri, et lubada kaardid sündmuste toimumiskohtadele.

en: Chile
et_EE: Tšiili

en: China
et_EE: Hiina

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
et_EE: Vali lehe mall, kuidas kuvada sinu kalendrit ja sündmuste sisu.

en: City:
et_EE: Linn:

en: Clear
et_EE: Puhasta

en: Click to view a Google Map
et_EE: Kliki, et näha Google Map´i

en: Colombia
et_EE: Kolumbia

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
et_EE: Võrdlus ebaõnnestus kuna väärtust ei edastatud väljale %s.

en: Completed!
et_EE: Valmis!

en: Configure Settings
et_EE: Muuda seadeid

en: Congo
et_EE: Kongo

en: Congo, Democratic Republic of the
et_EE: Kongo demokraatlik vabariik

en: Connected to %s
et_EE: Ühendatud serveriga %s

en: Cook Islands
et_EE: Cooki saared

en: Cost:
et_EE: Hind:

en: Could not save %s.
et_EE: Ei saa salvestada %s.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
et_EE: Riikide list peab olema formaadis üks maa reas järgneva formaadi järgi: <br>US,Ameerika Ühendriigid <br> UK, United Kingdom.

en: Country:
et_EE: Riik:

en: Create an Event
et_EE: Loo üritus

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
et_EE: Horvaatia

en: Cuba
et_EE: Kuuba

en: Currency Symbol:
et_EE: Valuuta:

en: Currency symbol follows value
et_EE: Valuuta sümbol on pärast hinda

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
et_EE: Pärast hinda

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
et_EE: Enne hinda

[ctx: Currency table of contents link.]
en: Currency
et_EE: Valuuta

en: Current Page
et_EE: Lehekülg

en: Custom field deleted.
et_EE: Kohandatud väli on kustutatud.

en: Custom field updated.
et_EE: Kohandatud väli on uuendatud.

en: Cyprus
et_EE: Küpros

en: Czech Republic
et_EE: Tšehhi Vabariik

en: Date
et_EE: Kuupäev

[ctx: Date & Time table of contents link.]
en: Date & Time
et_EE: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date out of range.
et_EE: Kuupäev vale

en: Date time separator
et_EE: Kuupäeva aja eraldaja

en: Date:
et_EE: Kuupäev:

en: Day
et_EE: Päev

en: Dec
et_EE: Dets

en: December
et_EE: detsember

en: Default Events Template
et_EE: Vaikimisi sündmuse mall

en: Default Page Template
et_EE: Vaikimisi lehe mall

en: Default currency symbol
et_EE: Vaikimisi valuuta sümbol

[ctx: Default error message for system info optin]
en: Something has gone wrong!
et_EE: Midagi läks valesti!

en: Default stylesheet used for events templates
et_EE: Vaikimisi stiil sündmuste mallideks

en: Default view
et_EE: Vaikimisi vaade

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Denmark
et_EE: Taani

en: Details
et_EE: Detailid

en: Dig deeper
et_EE: Vaata lähemalt

en: Display
et_EE: Kuva

en: Do Not Import
et_EE: Ära impordi

en: Dominican Republic
et_EE: Dominikaani Vabariik

en: Done
et_EE: Valmis

en: Download
et_EE: Lae alla

en: Download .ics file
et_EE: Lae .ics fail

en: Ecuador
et_EE: Ekuador

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Edit %s
et_EE: Muuda %s

en: Edit Venue
et_EE: Muuda toimumispaika

en: Effortlessly fill your calendar with events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
et_EE: Täida oma kalendrit rakendustest Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar ja mujalt.

en: Egypt
et_EE: Egiptus

en: Email
et_EE: E-mail

en: Email:
et_EE: E-mail:

en: Enable Maps
et_EE: Luba kaardid

en: Enable comments on event pages.
et_EE: Luba kommenteerimist sündmuse lehel.

en: Enable event views
et_EE: Võimalda sündmuste vaade

en: End Date
et_EE: Lõpukuupäev

en: End of day cutoff
et_EE: Päeva lõpp

en: End:
et_EE: Lõpp:

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
et_EE: Sisesta eraldustähis, mida kuvatakse kuupäeva ja aja vahel, juhul kui mõlemaid kuvatakse

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
et_EE: Sisesta eraldustähis, mida kasutatakse algus-ja lõpuaja vahel.

en: Error
et_EE: Viga

en: Estonia
et_EE: Eesti

en: Ethiopia
et_EE: Etioopia

en: Event
et_EE: Sündmus

en: Event Add-Ons
et_EE: Sündmuse Add-Onsid.

en: Event Categories
et_EE: Sündmuse kategooriad

en: Event Category
et_EE: Sündmuse kategooria

en: Event Cost
et_EE: Sündmuse hind

en: Event Currency Position
et_EE: Ürituse Valuuta Positsioon

en: Event Currency Symbol
et_EE: Ürituse Valuuta Sümbol

en: Event Date and Time
et_EE: Ürituse kellaaeg ja kuupäev

en: Event Date:
et_EE: Sündmuse kuupäev:

en: Event Description
et_EE: Sündmuse kirjeldus

en: Event Details Background Color
et_EE: Sündmuse detailivaate taustavärv

en: Event End Date
et_EE: Sündmuse lõpuaeg

en: Event End Time
et_EE: Sündmuse lõpuaeg

en: Event Name
et_EE: Sündmuse nimi

en: Event Show Map
et_EE: Kuva sündmust kaardil

en: Event Show Map Link
et_EE: Kuva sündmusel kaardilinki

en: Event Start Date
et_EE: Sündmuse alguskuupäev

en: Event Start Time
et_EE: Sündmuse algusaeg

[ctx: Event State of being Online only checkbox label]
en: Mark as an online event
et_EE: Märgi kui online sündmus

en: Event Tags
et_EE: Ürituse Sildid

en: Event Tickets REST API is not available.
et_EE: Event Tickets REST API ei ole saadaval

en: Event Title
et_EE: Sündmuse pealkiri

en: Event Venue
et_EE: Ürituse koht

en: Event Venue Name
et_EE: Sündmuse toimumiskoht

en: Event Website
et_EE: Sündmuse koduleht

[ctx: Event status label the select field]
en: Set status:
et_EE: Muuda staatust

[ctx: Event status label.]
en: Event Status
et_EE: Sündmuse olek

en: Events
et_EE: Sündmused

en: Events Bar
et_EE: Sündmuste riba

en: Events Calendar PRO
et_EE: Ürituste Kalender PRO

en: Events Calendar Pro
et_EE: Ürituste Kalender Pro

en: Events Happening Now
et_EE: Paregu toimuvad sündmused

en: Events URL slug
et_EE: Sündmuste URL slug

en: Events template
et_EE: Sündmuste mall

en: Export .ics file
et_EE: Ekspordi .ics fail

en: Export Outlook .ics file
et_EE: Ekspordi Outlook .ics fail

en: Extensions
et_EE: Laiendused

en: FREE
et_EE: Tasuta

en: Failed to import record in row %d.
et_EE: Rea %d importimine ebaõnnestus.

en: Falkland Islands (Malvinas)
et_EE: Falklandi saared

en: Feb
et_EE: Veebr

en: February
et_EE: veebruar

en: Field ID:
et_EE: Välja ID

en: Filter events with or without tickets.
et_EE: Filtreeri piletiga või piletita üritusi.

en: Filters
et_EE: Filtrid

en: Find %s
et_EE: Leia %s

en: Finding & extending your calendar.
et_EE: Leia & laienda oma kalender

en: Finding your calendar.
et_EE: Leia kalender

en: Finland
et_EE: Soome

en: First page
et_EE: Esileht

en: For displayed URLs
et_EE: Kuvatavate linkide jaoks

en: France
et_EE: Pransusmaa

en: Free
et_EE: Tasuta

en: French Guiana
et_EE: Prantsuse Guiana

en: French Polynesia
et_EE: Prantsuse Polüneesia

en: Fri
et_EE: Reede

en: Friday
et_EE: Reede

en: From registration to attendance history, view every step of the event lifecycle with this HubSpot integration.
et_EE: Alates registreerimisest kuni osalemiste ajalooni, saate HubSpoti integratsiooniga vaadata oma sündmuse elutsükli iga sammu.

en: General
et_EE: Üldine

en: Germany
et_EE: Saksamaa

en: Go to WordPress Updates page
et_EE: Mine Wordpressi uuenduste lehele

en: Go to plugins page
et_EE: Mine pluginate lehele

en: Google Maps default zoom level
et_EE: Google Mapsi vaikimisi zoomi suurus

en: Got it
et_EE: Selge

en: Greece
et_EE: Kreeka

en: Has %s
et_EE: On %s

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
et_EE: Sündmus kestab üle südaöö? Vali aeg pärast sündmuse lõpuaega, et vältida selle kuvamist järgmise päeva all.

en: Heard and McDonald Islands
et_EE: Heard And Mc Donald Islands

en: Hello,
et_EE: Tere,

en: Help
et_EE: Abi

en: Helpful Resources
et_EE: Kasulikud lingid

en: Here is the iCal feed URL for your events:
et_EE: Siin on iCal feedi URL sinu sündmustele:

en: Hide the following settings tabs on every site:
et_EE: Peida järgmised seadete nupud igal lehel:

en: Hungary
et_EE: Ungari

en: Iceland
et_EE: Island

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
et_EE: Kui valdad HTMLi, saad lisada koodi pärast sündmuse malli. Osade teemade puhul on see parema kujunduse saamiseks vajalik.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
et_EE: Kui valdad HTMLi, saad lisada koodi enne sündmuse malli. Osade teemade puhul on see parema kujunduse saamiseks vajalik.

en: Import
et_EE: Impordi

en: Import Event Settings
et_EE: Impordi sündmuste seaded

en: Import Type:
et_EE: Impordi tüüp:

en: Import complete!
et_EE: Import valmis!

en: Import events with ease
et_EE: Impordi sündmusi lihtsasti

en: In a location
et_EE: Asukohas

en: Include events in main blog loop
et_EE: Lisa sündmused põhiblogi loop`i

en: Indonesia
et_EE: Indoneesia

en: Initializing Tribe Events on %s
et_EE: Käivitan Tribe Events %s

en: Install %s
et_EE: Paigalda %s

en: Invalid field type specified
et_EE: Väär välja tüüp

en: Invalid or incomplete field passed
et_EE: Vale ja lõpetamata väli sisestati

en: Iran, Islamic Republic of
et_EE: Iraani Islamiriik

en: Iraq
et_EE: Iraak

en: Ireland
et_EE: Iirimaa

en: Israel
et_EE: Iisrael

en: Italy
et_EE: Itaalia

en: Jamaica
et_EE: Jamaika

en: Jan
et_EE: Jaan

en: January
et_EE: jaanuar

en: Japan
et_EE: Jaapan

en: Jordan
et_EE: Jordaania

en: Jul
et_EE: Juuli

en: July
et_EE: juuli

en: Jun
et_EE: Juuni

en: June
et_EE: juuni

en: Kazakhstan
et_EE: Kasahstan

en: Keep this list of links on hand and stay subscribed to receive tips and tricks about The Events Calendar products.
et_EE: Hoidke see list linkidest alles ning jälgige meie uudiskirja et saada infot Ürituste Kalender toodete kohta

en: Kenya
et_EE: Keenia

en: Keyword(s)
et_EE: Otsingusõna(d)

en: Kuwait
et_EE: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et_EE: Kõrgestan

[ctx: Label for event status reason field]
en: Reason (optional)
et_EE: Põhjendus (valikuline)

[ctx: Label for live stream URL field]
en: Live Stream URL
et_EE: Live Stream link

[ctx: Label for the Filters tab.]
en: Filters
et_EE: Filtrid

[ctx: Label for the Map View checkbox.]
en: Map
et_EE: Kaart

[ctx: Label for the Photo View checkbox.]
en: Photo
et_EE: Foto

[ctx: Label for the Summary View checkbox.]
en: Summary
et_EE: Kokkuvõte

[ctx: Label for the Week View checkbox.]
en: Week
et_EE: Nädal

en: Lao People's Democratic Republic
et_EE: Laos

en: Last page
et_EE: Viimane leht

en: Latest Version:
et_EE: Viimane versioon:

en: Latvia
et_EE: Läti

en: Learn more
et_EE: Loe edasi

en: Lebanon
et_EE: Liibanon

en: Liberia
et_EE: Libeeria

en: Libya
et_EE: Liibüa

en: License Key
et_EE: Litsentsi kood

en: License key(s) updated.
et_EE: Litsents(id) uuendatud

en: Licenses
et_EE: Litsentsid

en: Links
et_EE: Lingid

en: Lithuania
et_EE: Leedu

en: Loading view.
et_EE: Laadimine ..

en: Loading...
et_EE: Laadimine ...

en: Location
et_EE: Asukoht

en: Location:
et_EE: Asukoht:

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
et_EE: Otsid lisafunktsionaalsusi s.h. korduvaid sündmusi, kohandatud meta, kommuuniti sündmused, piletimüük jms?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
et_EE: Otsid lisafunktsionaalsust nagu korduvad sündmused, piletimüük, uued kujundused jms.?

en: Madagascar
et_EE: Madagaskar

en: Malaysia
et_EE: Malaisia

en: Maldives
et_EE: Maldiivid

en: Manage
et_EE: Seadista

[ctx: Maps table of contents link.]
en: Maps
et_EE: Kaardid

en: Mar
et_EE: Märts

en: March
et_EE: märts

en: Mauritania
et_EE: Mauritaania

en: Mauritius
et_EE: Mauriitius

en: May
et_EE: mai

en: Merge Duplicates
et_EE: Liida dublikaadid

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
et_EE: Sündmuse staatus

en: Mexico
et_EE: Mehhiko

en: Missing required fields in row %d.
et_EE: Reas %d puudu nõutud andmed

en: Mon
et_EE: Esmasp

en: Monday
et_EE: Esmaspäev

en: Mongolia
et_EE: Mongoolia

en: Month and year format
et_EE: Kuu ja aasta formaat

en: Month view events per day
et_EE: Kuuvaade päevade kaupa

en: More...
et_EE: Rohkem..

en: Morocco
et_EE: Maroko

en: Mozambique
et_EE: Mosambiik

en: My %s
et_EE: Minu %s

en: Namibia
et_EE: Namiibia

en: Nepal
et_EE: Nepaal

en: Netherlands
et_EE: Holland

en: Network
et_EE: Võrgustik

en: Network Settings
et_EE: Võrgu seaded

en: New %s
et_EE: Uued %s

en: New %s Category Name
et_EE: Uue %s kategooria nimi

en: New Caledonia
et_EE: Uus Kaledoonia

en: New Zealand
et_EE: Uus Meremaa

en: News For Events Users
et_EE: Uudised Eventsi kasutajatele

en: News and Tutorials
et_EE: Uudised ja juhendid

en: News from The Events Calendar
et_EE: Uudised "The Events Calendar'ist"

en: Next
et_EE: Järgmine

en: Next %1$s
et_EE: Järgmine %1$s

en: Next Day
et_EE: Järgmine päev

en: Next day
et_EE: Järgmine päev

en: Next month
et_EE: Järgmine kuu

en: Next month, %1$s
et_EE: Järgmine kuu, %1$s

en: Next page
et_EE: Järgmine lk

en: Nicaragua
et_EE: Nikaraagua

en: Nigeria
et_EE: Nigeeria

en: No %s found
et_EE: Ühtegi %s ei leitud

en: No %s found in Trash
et_EE: Ühtegi %s ei leitud prügikastist

en: No checkbox options specified
et_EE: Checkboxi võimalused on täpsustamata

en: No importer defined for %s
et_EE: Impoprtijat pole määratud %s

en: No matching records found
et_EE: Vastet ei leitud

en: No previous %s
et_EE: Varasemaid %s ei ole

en: No radio options specified
et_EE: Raadio võimalused on täpsustamata

en: No select options specified
et_EE: Valik on tegemata

en: Non-existant field validation function passed
et_EE: Mitte -eksisteeriva välja funktsioon sisestati

en: None of your settings were saved. Please try again.
et_EE: Ühtegi seadet ei salvestatud. Proovi uuesti.

en: Norway
et_EE: Norra

en: November
et_EE: november

en: Number of events to show per page
et_EE: Sündmuste arv, mida kuvada lehel

en: Oct
et_EE: Okt

en: October
et_EE: oktoober

en: Oman
et_EE: Omaan

en: Once Every 30 Mins
et_EE: Iga 30 min tagant

en: One calendar. Countless ways to make it your own.
et_EE: Üks kalender. Lugematul arvul viise kuidas enda oma teha.

en: One month
et_EE: Üks kuu

en: One week
et_EE: Üks nädal

en: Ongoing
et_EE: Käimasolev

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
et_EE: Sisaldab ainult css, et teha kujundusi nagu näiteks kalendri ja nädala vaade.

en: Open a ticket
et_EE: Ava pilet

en: Organizer
et_EE: Korraldaja

en: Organizer Email
et_EE: Korraldaja e-mail

en: Organizer Name
et_EE: Korraldaja nimi

en: Organizer Phone
et_EE: Korraldaja telefon

en: Organizer Website
et_EE: Korraldaja koduleht

en: Organizers
et_EE: Korraldajad

en: Origin:
et_EE: Pärit:

en: Other URLs
et_EE: Muud lingid

en: PSST... Want a Discount?
et_EE: psst.....allahindlust tahad?

en: Papua New Guinea
et_EE: Paapua Uus Guinea

en: Peru
et_EE: Peruu

en: Philippines
et_EE: Filipiinid

en: Phone
et_EE: Telefon

en: Phone:
et_EE: Telefon:

en: Please refresh the page and try your request again.
et_EE: Palun värskenda lehte ja proovi uuesti.

en: Please wait while time zone data is added to your events.
et_EE: Oodake, kuni teie sündmustele lisatakse ajavööndi andmed.

en: Poland
et_EE: Poola

en: Postal Code:
et_EE: Postiindeks:

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
et_EE: Edasilükatud

en: Premium Add-Ons
et_EE: Preemium Add-onsid

en: Prev
et_EE: Eelmine

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: Previous %1$s
et_EE: Eelmine %1$s

en: Previous day
et_EE: Eelmine päev

en: Previous month
et_EE: Eelmine kuu

en: Previous month, %1$s
et_EE: Eelmine kuu, %1$s

en: Previous page
et_EE: Eelmine lk

en: Privacy
et_EE: Privaatsus

en: Quick Links:
et_EE: Kiirlingid:

en: Random Images
et_EE: Juhupildid

en: Rate It
et_EE: Hinda seda

en: Reach Attendees
et_EE: Suhtle Osalejatega

en: Read more.
et_EE: Loe rohkem.

en: Recurring event
et_EE: Korduv sündmus

en: Requires:
et_EE: Nõuab:

en: Return to Plugins page
et_EE: Tagasi pluginate lehele

en: Return to WordPress Updates
et_EE: Tagasi WordPressi uuenduste juurde

en: Right here
et_EE: Siit

en: Romania
et_EE: Rumeenia

en: Russian Federation
et_EE: Venemaa

en: Saint Kitts and Nevis
et_EE: Saint Kitts And Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
et_EE: St. Pierre And Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
et_EE: Saint Vincent And The Grenadines

en: Sat
et_EE: Laup

en: Saturday
et_EE: Laupäev

en: Saudi Arabia
et_EE: Saudi-Araabia

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Save over 20%
et_EE: Säästa üle 20%

en: Save with Bundles
et_EE: Säästa Pakettidega

en: Schedule:
et_EE: Ajakava:

[ctx: Scheduled label.]
en: Scheduled
et_EE: Kavandatud

en: Search
et_EE: Otsi

en: Search %s
et_EE: Otsi %s

en: Search for events
et_EE: Otsi üritusi

en: Search:
et_EE: Otsi:

en: Select All
et_EE: Vali kõik

en: Select Color
et_EE: Vali värv

en: Select a Country:
et_EE: Vali riik:

en: Select a State:
et_EE: Vali piirkond:

en: Select date.
et_EE: Vali kuupäev.

en: Sep
et_EE: Sept

en: September
et_EE: september

en: Set Font Colors
et_EE: Seadista fondi värvi

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
et_EE: Määra vaikimisi valuuta sümbol, mida kuvada hinna juures. See kehtib ainult tulevastele sündmustele, muutused ei kehti möödunud sündmustele.

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Settings > General
et_EE: Seaded > Üldine

en: Settings saved.
et_EE: Seaded salvestatud

en: Seychelles
et_EE: Seishellid

en: Shapes and lines for visual interest
et_EE: Kujud ja jooned silmailuks

en: Show Map
et_EE: Näita kaarti

en: Show The Events Calendar link
et_EE: Kuva sündmuste kalendri viite linki

en: Show comments
et_EE: Kuva kommentaarid

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
et_EE: Kuva sündmused koos lehe teiste postitustega. Kui see valik on aktiivne, kuvatakse sündmused ka vaikimisi sündmuste lehel

en: Show past %1$s
et_EE: Vaata möödunud %1$s

en: Sign Up
et_EE: Registreeri

en: Singapore
et_EE: Singapur

en: Single event URL slug
et_EE: Üksiku sündmuse URL slug

en: Skeleton Styles
et_EE: Skeleton stiil

en: Slideshow
et_EE: Slidiesitlus

en: Slovakia (Slovak Republic)
et_EE: Slovakkia

en: Slovenia
et_EE: Sloveenia

en: Somalia
et_EE: Somaalia

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
et_EE: Vabandame, Ürituste Kalender nõuab PHP versiooni %s või hilisemat. Räägi oma veebimajutusega, et minna üle PHP uuemale versioonile.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
et_EE: Vabandame, Ürituste Kalender nõuab WordPressi versiooni %s või hilisemat. Palun uuenda oma WordPressi versiooni

en: Sorry, key validation server is not available.
et_EE: Vabandame, koodi valideerimise server pole saadaval

en: Spain
et_EE: Hispaania

en: Start Date
et_EE: Alguskuupäev

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
et_EE: kuni

en: Start Time
et_EE: Algusaeg

en: Start/End:
et_EE: Algus/lõpp:

en: Start:
et_EE: Algus:

en: State or Province:
et_EE: Piirkond või provints:

en: Status:
et_EE: Staatus:

en: Subscribe to calendar
et_EE: Telli kalender

en: Sudan
et_EE: Sudaan

en: Sun
et_EE: Pühap

en: Sunday
et_EE: Pühapäev

en: Support
et_EE: Abi

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
et_EE: Svalbard And Jan Mayen Islands

en: Swaziland
et_EE: Svaasimaa

en: Sweden
et_EE: Rootsi

en: Switzerland
et_EE: Šveits

en: Syrian Arab Republic
et_EE: Süüria

en: System Information
et_EE: Süsteemi info

en: TEC Logo
et_EE: Tec Logo

en: Tags
et_EE: Sildid

en: Tags:
et_EE: Sildid:

en: Tanzania, United Republic of
et_EE: Tansaania

en: Temporary file not found. Could not save %s.
et_EE: Fail pole leitav. Ei saa salvestada %s.

en: Terms
et_EE: Tingimused

[ctx: Text used for links to the Accent Color setting.]
en: Accent Color
et_EE: Aktsent värv

[ctx: Text used for links to the Event Background Color setting.]
en: General Background Color
et_EE: Üldine tausta värv

[ctx: Text used for links to the General settings section.]
en: General
et_EE: Üldine

en: Thailand
et_EE: Taimaa

en: Thanks for installing The Events Calendar! Here are some handy resources for getting started with our plugins.
et_EE: Täname sind, et laadisid alla Ürituste Kalendri! Siin on mõned kasulikud viited, et alustada meie plugina kasutamist

[ctx: The "Create or Find {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Create or Find %s
et_EE: Loo või leia %s

en: The Events Calendar
et_EE: Ürituste Kalender

en: The Events Calendar brand logo
et_EE: Ürituste Kalendri brandi logo

en: The Events Calendar logo
et_EE: Ürituste Kalendri logo

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays a single %s.
et_EE: Näitab üksikut %s.

en: The URL to the venue page
et_EE: Asukoha koduleht

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
et_EE[0]: Ülevalolevat seadet ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.
et_EE[1]: Ülevalolevat seadeid ei salvestatud. Teised seaded slvestati edukalt.

[ctx: The associated field is required.]
en: (required)
et_EE: (nõutav)

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
et_EE: Tavaliselt on sümbol hinan ees, aktiveerides selle, kuvatakse sümbolit hinna järel.

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
et_EE: Nüüd

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
et_EE: Tulemas

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
et_EE: Vali jooksev kuu

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
et_EE: Täna

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
et_EE: Jooksev kuu

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
et_EE: Tulevased sündmused

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
et_EE: Vali tänane kuupäev

[ctx: The description of the List Widget.]
en: Shows a list of upcoming events.
et_EE: Näitab tulevaste sündmuste nimekirja

en: The event categories
et_EE: Sündmuste kategooriad

en: The event long description
et_EE: Ürituse täiskirjeldus

en: The event name
et_EE: Sündmuse nimi

en: The event short description
et_EE: Ürituse lühikirjeldus

en: The event tags
et_EE: Ürituse tag`id

en: The event venue
et_EE: Ürituse asukoht

en: The event website URL
et_EE: Sündmuse koduleht

en: The following fields are required for a successful import:
et_EE: Järgmised väljad tuleb importida:

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
et_EE: Näita:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
et_EE: Pealkiri:

[ctx: The label for the option to only show featured events in the List Widget]
en: Limit to featured events only
et_EE: Piiratud ainunlt esiletoodud sündmusega

[ctx: The label of the event status select.]
en: Set status:
et_EE: Muuda staatust

[ctx: The name of the List Widget.]
en: Events List
et_EE: Sündmuste nimekiri

en: The organizer long description
et_EE: Korraldaja täiskirjeldus

en: The organizer name
et_EE: Korraldaja nimi

en: The organizer phone number
et_EE: Korraldaja tel nr

en: The organizer short description
et_EE: Korraldaja lühikirjeldus

[ctx: The placeholder for the event status select.]
en: Select an Event Status
et_EE: Vali sündmuse staatus

en: The plugins you need at one discounted price
et_EE: Vajalikud pluginad ühe soodushinnaga

en: The request was sent insecurely.
et_EE: Päring ei saadetud turvaliselt

en: The request wasn't sent from this tab.
et_EE: Päring ei saadetud sellelt tab-ilt.

en: The requested page was not found.
et_EE: Soovitud lehekülge ei leitud.

en: The slug used for building the events URL.
et_EE: Slug mida kasutatakse sündmuste URLi loomisel.

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
et_EE: Päev

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
et_EE: Nimekiri

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
et_EE: Kuu

en: The venue address
et_EE: Sündmuse aadress

en: The venue name
et_EE: Asukoha nimi

en: The venue short description
et_EE: Asukoha lühikirjeldus

en: There were no results found.
et_EE: Otsing ei andnud tulemusi.

en: These APIs may include the following third party services: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).
et_EE: Need APId võivad sisaldada kolmandate osapoolte teenuseid: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).

en: These settings control the appearance of the single event pages.
et_EE: Need seadete abil muudetakse üksiku sündmuse lehe välimust

en: This %s has passed.
et_EE: Sündmus %s on möödas

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
et_EE: Seda kalendrit toetab Ürituste Kalender

en: This is where all of the global network settings for The Events Calendar can be modified.
et_EE: Siin saab kõiki Modern Tribe Ürituste Kalender seadeid muuta.

en: Three months
et_EE: Kolm kuud

en: Three weeks
et_EE: Kolm nädalat

en: Thu
et_EE: Neljap

en: Thursday
et_EE: Neljapäev

en: Tickets
et_EE: Piletid

en: Time &amp; Date
et_EE: Time &amp; Kuupäev

en: Time range separator
et_EE: Aja eraldaja

en: Time:
et_EE: Aeg:

[ctx: Title for the viewing section of the general settings.]
en: Viewing
et_EE: Vaade

en: Today
et_EE: Täna

en: Translations
et_EE: Tõlked

en: Transparent
et_EE: Läbipaistev

en: Trinidad and Tobago
et_EE: Trinidad And Tobago

en: Troubleshooting Page
et_EE: Veaotsingu leht

en: Tue
et_EE: Teisip

en: Tuesday
et_EE: Teisipäev

en: Tunisia
et_EE: Tuneesia

en: Turkey
et_EE: Türgi

en: Turkmenistan
et_EE: Turkmeenia

en: Turks and Caicos Islands
et_EE: Turks And Caicos Islands

en: Two months
et_EE: Kaks kuud

en: Two weeks
et_EE: Kaks nädalat

en: Ukraine
et_EE: Ukraina

en: United Kingdom
et_EE: Iglismaa

en: United States
et_EE: Ameerika Ühendriigid

en: Unknown
et_EE: Tundmatu

en: Unknown or not set
et_EE: Tundmatu või määramata

en: Unnamed Venue
et_EE: Nimetu toimumiskoht

en: Upcoming %s
et_EE: Tulevased %s

en: Upgrade
et_EE: Uuendus

en: Upgrade your calendar views
et_EE: Uuenda oma kalendri vaadet

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
et_EE: Kasuta seda, et jagada infot Google Kalendriga, Apple iCal ja teiste sobivate äppidega

en: Uzbekistan
et_EE: Usbeki

en: Valid Key! Expires on %s
et_EE: Kehtiv kood! Aegub %s

en: Venezuela
et_EE: Venetsueela

en: Venue
et_EE: Toimumiskoht

en: Venue Address
et_EE: Toimumiskoha aadress

en: Venue Address 2
et_EE: Toimumiskoha aadress 2

en: Venue City
et_EE: Toimumiskoha linn

en: Venue Country
et_EE: Toimumiskoha riik

en: Venue Name
et_EE: Toimumiskoha nimi

en: Venue Phone
et_EE: Toimumiskoha telefon

en: Venue State/Province
et_EE: Toimumiskoha piirkond/provints

en: Venue Website
et_EE: Toimumiskoha koduleht

en: Venue Zip
et_EE: Sündmuse postiindeks

en: Venue location map
et_EE: Asukoht

en: Venues
et_EE: Toimumiskohad

en: Viet Nam
et_EE: Vietnam

en: View
et_EE: Vaata

en: View %s
et_EE: Vaata %s

en: View All Add-Ons
et_EE: Kuva kõik Add-ons-id

en: View All Scheduled Imports
et_EE: Vaata kõiki ajastadud üleslaadimisi

en: View Calendar
et_EE: Vaata kalendrit

en: View Events
et_EE: Vaata sündmuseid

en: View My Calendar
et_EE: Vaata Minu Kalendrit

en: View all %s
et_EE: Vaata kõiki %s

en: Virtual Events
et_EE: Virtuaalsündmused

en: Wallis and Futuna Islands
et_EE: Wallis And Futuna Islands

en: Want this emailed to you?
et_EE: Kas soovite seda endale e-mailile saada?

en: Want to take your events to the next level?
et_EE: Kas soovite oma üritused viia järgmisele tasemele?

en: We can help with that
et_EE: Me saame sellega aidata

en: We hope you love %1$s
et_EE: Me loodame, et sulle meeldib %1$s

en: We've packaged our most popular plugins into bundles jam-packed with value.
et_EE: Oleme pannud oma kõige populaarsemad pluginad parima väärtusega paketti.

en: Website:
et_EE: Koduleht:

en: Wed
et_EE: Kolmap

en: Wednesday
et_EE: Kolmapäev

en: Welcome to The Events Calendar!
et_EE: Teretulemast "The Events Calendar'i!"

en: Where's my calendar?
et_EE: Kust leian oma kalendri?

en: YYYY-MM-DD
et_EE: AAAA-KK-PP

en: Yemen
et_EE: Jeemen

en: Yes
et_EE: Jah

en: You are up to date!
et_EE: Plugin uuendatud!

en: You don't have permission to do that.
et_EE: Sul pole õigust seda teha.

en: You must select at least one view.
et_EE: Pead valima vähemalt ühe vaate.

en: You need to upgrade!
et_EE: Pead uuendama!

en: You've requested a non-existent tab.
et_EE: Taotlesid nuppu, mida pole olemas.

en: Your email
et_EE: Sinu e-post

en: Your form had the following errors:
et_EE: Vormil olid järgmised vead:

en: Zambia
et_EE: Sambia

en: all
et_EE: kõik

[ctx: all events slug]
en: all
et_EE: Kõik üritused

en: and
et_EE: ja

en: category
et_EE: kategooria

en: day
et_EE: päev

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
et_EE: %1$s %2$s

en: event
et_EE: sündmus

en: events
et_EE: sündmused

en: list
et_EE: List

en: month
et_EE: kuu

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
et_EE: %1$s %2$s

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
et_EE: funktsiooni nimega

[ctx: not available]
en: n/a
et_EE: pole saadaval

en: one month
et_EE: üks kuu

en: one week
et_EE: üks nädal

en: page
et_EE: leht

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
et_EE: %1$s %2$s-st

en: past
et_EE: möödunud

[ctx: record]
en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: see all
et_EE: vaata kõiki

en: tag
et_EE: silt

en: three months
et_EE: kolm kuud

en: three weeks
et_EE: kolm nädalat

en: timezone settings
et_EE: Ajavööndi sätted

en: to change how the actual time is displayed on your calendar.
et_EE: muuda, kuidas kalendris tegelik ajavorming kuvatakse kalendris.

en: today
et_EE: täna

en: two months
et_EE: kaks kuud

en: two weeks
et_EE: kaks nädalat

en: unknown date
et_EE: tundmatu kuupäev

en: upcoming
et_EE: tulevased
